GC METAL

GC METAL


Wizja firmy

Jesteśmy jedynym na świecie producentem gotowych wyrobów metalowych, dostarczanych do ponad 20 branż z różnych sektorów gospodarki. Pracujemy na miano największego w Europie producenta wyrobów z drutu ostrzowego, a także pod różnymi markami, producenta, dostawcę i montażystę ogrodzeń, barierek chodnikowych i znaków drogowych, akcesoriów metalowych, produktów magazynowych i wyposażeń sklepowych, wyrobów hutniczych, lekkich konstrukcji stalowych, odbojnic i elementów małej architektury parkowej i miejskiej.

Misja firmy

Cały czas mamy ambicję i stale powiększamy swoją ofertę produktową oraz inwestujemy w tworzenie uniwersalnego i najnowocześniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej Centrum Obróbki Wyrobów Stalowych.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców profesjonalnych, firm montażowych, budowlanych, hurtowni, instytucji, klientów korporacyjnych i indywidualnych. Oferta podzielona jest według rodzaju nabywcy na DETAL, FIRMA, INSTYTUCJA, tak by w przejrzysty i sprawny sposób każdy klient znalazł to czego szuka. Wypracowane przez lata schematy pracy pozwalają nam, jako jedynej firmie w branży, zapewnić klientom gwarancję terminu dostawy. Gwarantujemy wysoką jakość, dostępność oferowanych produktów, atrakcyjne warunki płatności oraz fachowe doradztwo. Dla naszych dystrybutorów i klientów daje to ogromne możliwości. Nasi dystrybutorzy dywersyfikują portfolio swoich usług, zaś klienci detaliczni korzystają z sieci naszych MetalMarketów GoldenCanoe, gdzie w jednym miejscu znajda dla siebie każdy produkt metalowy. Każdy klient ma także możliwość składania zamówień w Internecie, a także za pomocą prostej aplikacji.

Podstawowe wartości

Pracownicy GCMETAL to ambitni ludzie, którzy są najważniejszą częścią naszej wielkiej marki. Wspólnymi siłami rozwijają ją dalej każdego dnia. Pracując od projektu po końcowy montaż są z finalnym odbiorcą cały czas. Stabilną pracę dla każdego z nich zapewnia zrównoważony wzrost 30% rok do roku. Każda z osób wie, że sukces firmy zależy od pracy każdego poszczególnego stanowiska, nie pojedynczych sukcesów. Dzięki przejrzystej ścieżce kariery każdy ma kontrolę nad własnym rozwojem, zarówno szkoleniowym, jak i finansowym. W relacjach z naszymi Dystrybutorami charakteryzuje nas partnerstwo i lojalna współpraca.