Generalny Podwykonawca

Rewolucja w budownictwie - Generalny Podwykonawca

 
 

Generalny Podwykonawca Prac Metalowych – co to jest?

Na każdej prowadzonej budowie wykorzystywane są produkty wykonane z metalu jest ich od 20-30 % wartości całej inwestycji. GC METAL oferuje usługę wykonania kompleksowej wyceny oraz realizacji zakresu inwestycji z wykorzystaniem produktów z metalu. Dzięki powierzeniu nam budżetu na day zakres inwestycji dostarczamy rozwiązanie, które dla generalnego wykonawcy daje 3 podstawowe korzyści:
1. Oszczędność czasu. Dostawy z jednego miejsca
2. Oszczędność budżetu. 3 razy tańsza obsługa
3. Szansa na realizację większej ilości inwestycji. Więcej pracowników zaangażowanych w inne inwestycje.
Jesteśmy jedyną w Polsce firmą zintegrowaną pionowo dzięki temu działamy szybko, sprawnie, a każda inwestycja jest realizowania zgodnie z harmonogramem.

Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze, a przede wszystkim czas, dzięki czemu będziesz mógł realizować kolejne inwestycje.

Planowanie i realizacja inwestycji to wymagające i czasochłonne zadania. Wiemy o tym, dlatego zapewniamy naszym kontrahentom doświadczonych konsultantów, służących wiedzą i pomocą na każdym etapie budowy.

Dlaczego GC METAL:

1. Zaufało nam ponad 3500 klientów
2. Sprzedajemy do 25 krajów na terenie Europy, Azji i Afryki
3. Posiadamy w ofercie nawet 200000 produktów
4. Nasze możliwości produkcyjne to 10000 ton stali miesięcznie
5. Produkujemy rocznie 10000 km zasieków
6. 1 mld zł możliwości produkcyjnych w całej grupie produkcyjnej

Dlaczego nasza cena jest zawsze najlepsza?


GC METAL jest niezależny i większość elementów niezbędnych wykonujemy sami! Nasza szeroka oferta obejmuje 20 marek. Jesteśmy jednym w Polsce producentem materiałów budowlanych wykorzystywanych w wielu branżach.
STAL
W zależności od potrzeb kupujemy najtańszą lub najlepszą stal na świecie. Nasi dostawcy stali pochodzą z Wielkiej Brytanii, Indii, Rosji czy Ukrainy.

PRODUKCJA
Posiadamy Nowoczesne Centrum Produkcyjne w pełni zautomatyzowane, gdzie proces produkcji jest kompletny: od kręgu stali po gotowy produkt

TRANSPORT
Rozumiemy potrzebę punktualności w każdej inwestycji, dlatego gwarantujemy terminowe dostawy zamówionych produktów i usług. Poza zaawansowanym systemem zarządzania produkcją, kontrolę nad Państwa zamówieniem sprawuje dedykowany doradca.

MONTAŻ
Posiadamy własny zespół montażowy, który sprawnie zrealizuje zlecenie. Dzięki czemu możemy częściowo odciążyć inwestora.

ARCHITEKT
Dzięki wieloletniej współpracy z projektantami i architektami. Jesteśmy zdolni do zaprojektowania i przeprojektowania zleceń tak, aby spełniały one niezbędne normy i były optymalne z punktu widzenia budżetu.


GC METAL – REWOLUCJA W DZIAŁACH ZAKUPÓW

Korzystanie w wielu dostawców zwiększa ryzyko przerw w dostawach i wiążących się z nimi opóźnień. GC Metal zaopatruje inwestycję kompleksowo, co eliminuje ryzyko przestojów.
Pierwsze kroki:
I. Wybór zakresu współpracy – wszystko z metalu
II. Określenie budżetu na dany zakres
III. Podpisanie listu Intencyjnego
IV. Uszczegółowienie wyceny
GC METAL wykona za Ciebie:
I. Zaplanujemy i wyprodukujemy elementy kontraktu
II. Mamy i tworzymy wszystko z metalu w jednym miejscu, oszczędzasz czas na poszukiwania.
III. Zawsze najwyższa jakość (kontrola jakości i serwis)
IV. Brak opóźnień - Rozumiemy potrzebę punktualności w każdej inwestycji, dlatego gwarantujemy terminowe dostawy zamówionych produktów i usług.
V. Na każdym etapie realizacji inwestycji istnieje możliwość sprawdzenia konkurencyjności wyceny danego zakresu.

INDYWIDUALNE REALIZACJE

Dzięki połączeniu wyszkolonej załogi oraz bogatego parku maszynowego, oferujemy Państwu produkty dopasowane dokładnie do Państwa potrzeb. Niestandardowe wymiary bram lub wyjątkowe i wyróżniające się wyposażenie placów zabaw, to tylko przykłady konstrukcji i elementów, które jesteśmy w stanie wykonać pod konkretny plan.
Wybierając GC Metal, i nasze innowacyjne podejście do zakupów wybieracie Państwo wszechstronnego i niezawodnego dostawcę wyrobów z metalu dla budownictwa.
Przede wszystkim oszczędzacie czas, który możecie poświęcić na realizację kolejnych inwestycji.