Sprzedaż rur i stali

 
 

Produkcja rur i profili stalowych

47_1

Produkcja rur ze szwem

Do produkcji rur ze szwem wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny. Zajmujemy się wytwarzaniem rur z materiału czarnego i ocynkowanego o średnicy ⌀ 48 mm i ⌀ 60,3 mm; maksymalnej długości 8 m oraz grubości ścianek od 1,2 mm do 3 mm.

profile_stal1

Produkcja profili stalowych

GC METAL to producent profili stalowych z wieloletnim doświadczeniem. Chcąc móc zaoferować naszym klientom szeroki asortyment wysokiej jakości, od początku naszej działalności dostarczamy firmom oraz osobom prywatnym profile oraz kątowniki. Nasze maszyny przystosowane są do produkcji profili o różnych wymiarach i długości.

blacga

Sprzedaż stali

Naszym celem jest dostarczenie klientowi najlepszych produktów, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie. Rozwijamy się, rozszerzając naszą ofertę stali, oraz podnosimy jakość naszych usługi. Sprzedaż stali to jedna z naszych podstawowych działalności.

prety1

Pręty Stalowe

Naszą ofertę uzupełniliśmy o pręty stalowe, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie. Pręty są wykorzystywane do wzmacniania konstrukcji betonowych i stalowych, zbrojenia ogrodzeń, bram oraz balustrad, a także produkcji maszyn.

Bogaty wybór elementów stalowych

GC METAL, jako wiodący producent rur, profili stalowych i innych elementów ze stali, zapewnia bogaty wybór oraz najwyższą jakość wytwarzanych produktów. Znajdujące się w naszej ofercie rury ze szwem, profile stalowe i pręty stalowe powstają przy zastosowaniu najlepszego, najnowocześniejszego sprzętu oraz najnowszych rozwiązań technologicznych. Oferowane przez nas elementy stalowe odznaczają się precyzyjnym wykonaniem oraz dużą wytrzymałością i trwałością. Oferta GC METAL obejmuje również sprzedaż stali.

Oferta GC METAL jest bardzo bogata. Naszym klientom dostarczamy szeroki wachlarz wysokiej jakości elementów ze stali. Kompleksowa oferta GC METAL obejmuje:

 • rury ze szwem,
 • profile stalowe,
 • pręty stalowe,
 • sprzedaż stali.

Produkcja rur i profili stalowych najwyższej jakości

Jako doświadczony i ceniony producent profili oraz rur stalowych dbamy o jak najwyższą jakość naszych produktów. Wytwarzane przez nas profile stalowe, rury ze szwem oraz pręty stalowe odznaczają się dużą wytrzymałością mechaniczną i trwałością. Znajdujące się w naszej ofercie elementy stalowe są odporne na oddziaływanie takich czynników, jak:

 • skrajnie wysokie i niskie temperatury,
 • uszkodzenia mechaniczne,
 • środki chemiczne.

Szerokie zastosowanie elementów stalowych od GC METAL

Nasze elementy stalowe mają wszechstronne zastosowanie, co jest efektem między innymi ich dużej wytrzymałości i odporności. Produkowane przez nas rury, pręty czy profile stalowe mogą być wykorzystywane na przykład w:

 • energetyce,
 • budownictwie,
 • górnictwie,
 • branży chemicznej.