Stadion Pogoni Szczecin
Stadion Pogoni Szczecin
23 listopada 2020
Balustrady balkonowe z wypełnieniem cembritowym oraz szczeblinkowym
Balustrady balkonowe z wypełnieniem cembritowym oraz szczeblinkowym
17 grudnia 2020

Balustrady schodowe – dla centrum logistycznego duńskiej firmy Freja

Jeden z przykładów realizacji wyrobów metalowych, który najlepiej obrazuje wszechstronność naszej oferty, to podjęta w ostatnim czasie inwestycja. Obejmuje ona zaprojektowanie, dostawę i montaż balustrad schodowych na potrzeby centrum logistycznego duńskiej firmy Freja, znajdującego się w Szczecinie. Balustrady z drewnianymi pochwytami zostały dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa uzupełnione o bramki antypaniczne.

 

 

Ponadto zlecenie obejmowało założenie barier energochłonnych, odbojnic stalowych z bortnicami oraz postawienie wiaty śmietnikowo-rowerowej o powierzchni ponad 50m2 i zamontowanie schodów zewnętrznych na konstrukcji stalowej.

Zakres prac był zatem bardzo szeroki, a dodatkowym utrudnieniem był krótki termin realizacji elementów metalowych. Dość powiedzieć, że w trzy miesiące zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy obiekty o wartości około 300 000 złotych, pochodzące z 20 asortymentów produktowych. Takie i podobne wyzwania jako producent wyrobów z metalu przyjmujemy z radością, bo wiemy, że jesteśmy w stanie im podołać.

 

Balustrady schodowe

Rys 1. Wizualizacja projektowa

Balustrady schodowe

Rys 2. Wizualizacja projektowa